STŘEDOŠKOLSKÝ POHÁR V ATLETICE

Datum: 18.09 2024

Místo: Vlašim (Na lukách)

Dne 18.9. 2024 proběhl Středoškolský pohár v atletice pořádaný atletickým oddílem ve Vlašimi. Soutěžilo se v běžeckých disciplínách: 100 m, 400 m, 1500 m a v technických disciplínách: vrh koulí (5 kg), skok vysoký a skok daleký. Soutěže byly zakončeny štafetovým během na 4 × 200 m. Nejlepšího umístění dosáhl Jakub Šembera, který zvítězil s velkým náskokem v běhu na 100 m. Na třetím místě se umístil Jakub v běhu na 400 m, kde byla dost vysoká konkurence. V technické disciplíně ve skoku vysokém potvrdil svou kvalitu třetím místem Kadleček výkonem 165 cm. Dobrý výkon předvedl ve vrhu koulí Milan Kropáč. Ostatní reprezentanti svými výkony pomohli k celkovému umístění na 3.místě s celkovým počtem 6210 bodů. Jednotlivá umístění nám ukázala, kde máme ještě rezervy. Přesto bych chtěl reprezentanty pochválit za vzornou a příkladnou reprezentaci

V Benešově dne:18.9.2024                             Učitel TEV: Mgr. Ali Kondáš